Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat
30051

Evden eve nakliyat sektörü içerisinde her firmanın kendi özgünü prensipleri bulunmaktadır. Tuzla evden eve nakliyat firmamız ise müşterilere çözüm odaklı ve uygun fiyatlar kapsamı içerisinde güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Evden eve nakliyat sırasında ücretsiz bir ekspertiz imkânı sunan Tuzla evden eve nakliyat firmamız, müşteriyi yormadan eşya sayımı yaparak gerekli personel sayısını ve araç büyüklüğünü belirlemektedir.

Ayrıca diğer firmalara nazaran Tuzla evden eve nakliyat firmamız müşteri odaklı bir ilerleme ile hizmet sağlamaktadır. Bunun yanı sıra aşama aşama olarak ilerlemekte olan nakliyat içerisinde ilk adım olarak demontaj ve paketleme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Müşteriler tüm süreci uzaktan izleyerek, tüm eşyalarını nakliyatı gerçekleştirecek olan kişilere emanet etmektedir.

Firmamızın personelleri ise müşterilerimizin eşyalarını dikkatli bir şekilde paketleme işlemine geçerek, sırası ile tüm işlemi bitirmeye çalışmaktadırlar. Sökülecek olan dolaplar ve beraberinde de aynalar var ise onları sökerek imtina ile paketleme işlemini tamamlamaktadır. Daha sonra gidilecek mevcut adrese eşyalar dikkatli bir şekilde güvenilir araçlarımızın içerisinde getirilmektedir.

Yeni mevcut adrese tüm eşyalar gelir ve daha sonra da araçtan müşterilerimizin tüm eşyaları dikkat doğrultusunda çıkarılmaktadır. Araçtan çıkarılan eşyalar ise daha sonra montaj ile yerleştirilmektedir. Göründüğü üzere eşyaları hasarsız ve gereken özen ile mevcut adresten alarak yeni adrese sağlam bir şekilde teslimini gerçekleştirmektedir.

Tüm bu belirtilenlerin yanı sıra profesyonel bir şekilde icra edilmesi gereken bir Tuzla evden eve nakliyat hizmeti, kendi içerisinde ciddi bir deneyim ve ayrıca uzmanlık gerektiren pek çok işlemleri bünyesinde barındırmaktadır.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Sigortalı

Tuzla evden eve nakliyat esnasında firmamız bünyesinde müşterilerimizin tüm eşyaları sigortalı olmaktadır. Sigortalı evden eve yapılacak olan nakliyatlar genellikle herkesin taşınma sırasında meydana gelebilecek hasarlı eşyalarının firma tarafından sigortalı bir şekilde karşılanması demektir. Sigortalı bir şekilde evden eve yapılacak olan nakliyat müşterilerin eşyalarını orijinal ambalajlarında olarak eşyaların yüklenme sırasında ve indirme aşamasında sigorta kapsamında olmasıdır.

Müşterilerin ikinci el eşyaları ise sigorta şirketleri tarafınca belirlenmiş olan prosedüre göre sigorta kapsamı içerisine girmektedir. Sigortalı bir şekilde evden eve nakliyat hizmetinden yaralanmak adına pek çok genel şartların da bilinmesi gerekmektedir.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Eşya Yerleşimi

Evden eve nakliyat hizmetleri içerisinde son derecede kaliteli ve de uzman bir kadro ile birlikte aynı kalitedeki araçlar sayesinde taşımacılık yapıldıktan daha sonra işlemler bitmemektedir. Bu nedenden dolayı da taşınılan yeni adreste müşterilerin eşyaları montaj işinde profesyonel kadro ile talep edilen farklı noktalara kurulması işlemi firmamız bünyesinde dikkatli ve son derecede kuruşuz bir şekilde yapılmaktadır.

Bunun yanı sıra tüm beyaz eşya ve diğer teknik bağlantıları da tekrardan büyük bir garanti kapsamı içerisinde yapılmaktadır. Taşınma işleminin en zor kısmı ise genellikle taşınılan yeni ev içerisinde başlamaktadır. Ayrıca belirtmekte fayda vardır ki; Tuzla evden eve nakliyat kadrosundaki profesyonel çalışanlarımız bu konuda da müşteri memnuniyetini mağdur etmeden, son derecede dikkatli bir şekilde işlemlerini yerine getirmektedir.

Evden eve yapılacak olan nakliyat hizmetlerinde eşya yerleştirme konusunda da mutfak dolaplarına ya da çekmecelere düzen ile yerleştirilmesi gereken kırılacak eşyalar da kolilerden titiz ve dikkatli bir şekilde çıkartılarak firmamız bünyesinde bulunan mevcut uzman kadromuz sayesinde aynı şekilde yeni adrese teslim edilmektedir. Belirlenen tüm bu işler sayesinde de ev sahipleri herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmadan yeni mevcut adreslerine eşyalarına zarar gelmeden taşınmış olacaktır.