KURUMSAL

Tuzla Nakliyat

Tuzla Nakliyat, uzun yıllardan günümüze kadar olan süreç içerisinde kurumsal ve profesyonel bir nakliye firması olarak sürdüğü hizmetler, tamamen müşteriye çözüm odaklı bir şekildedir. Gelişmiş üst düzey teknolojiden faydalanan tek firma olmak ile birlikte, bugüne kadar yapmış oldukları hizmetler çerçevesinde müşterilerden tam not alarak üst düzey bir role sahip olmuştur.

Tuzla Nakliyat müşterilerine sunmuş olduğu ücretsiz ekspertiz, güvenilir ambalajlama hizmeti ve beraberinde de sigortalı bir taşımacılık hizmetiyle müşteri ile bir uyum içerisinde nakliye hizmeti sunmayı başarmış bir firmadır. Bu nedenlerden dolayı hızlı ve güvenilirliği sayesinde nakliyenin temellerini oluşturmuştur.

Nakliye hizmetleri pek çok alanlar ile ilgili hizmet vermektedir. Vermiş olduğu hizmetler sayesinde bugün için en geniş alana modern bir hizmet sağlamaktadır. Modern bir hizmet sağlamak ile birlikte, firmalar içerisinde de rekabetin yoğun olduğu alandır. Nakliye ve taşımacılık alanlarında pek çok haksız rekabetin de içerisinde olması müşterilerin kalite firma seçmekte zorlanmasına sebebiyet vermektedir.

Genel itibari ile nakliye firmaları sadece iş almak adına, fiyatlarını en aza indirgeyerek müşteri çekme çabası içerisine girmektedir. Bu nedenden dolayı kalitesiz firmalar da bu sektörü müşteriler açısından göz korkutucu bir hale getirmektedir. Müşterilerin endişeli yaklaşım içerisinde bulunmasına sebebiyet veren bir hizmet kategorisi içerisinde yer almaktadır.

Nakliye hizmetleri çerçevesinde artık sunulması gerekli olan hizmetlerin başında yer alan ücretsiz ekspertiz hizmeti ise nakliye hizmeti içerisinde esnek ve daha hızlı hale getirmek, daha güvenli kılmak ve müşterilerin eşyalarına göre personel ekipman ve beraberinde de araç kullanımı adına oldukça ekonomik bir fiyat avantajını sağlamaktadır.

Tuzla Nakliyat aynı zamanda müşterileri

Tuzla Nakliyat aynı zamanda müşterileri için sigortalı taşıma imkânı da sunmaktadır. Evden eve yapılacak olan nakliyatlarda firmaların en büyük özelliği müşterilerin sahip olduğu eşyaları güvenli bir şekilde yeni adrese ulaştırmasıdır. Müşterileri yormadan, uygun bir organizasyon hizmeti ile müşterilerin yeni adrese taşınması nedeni ile pek çok kişi için alınması gereken bir hizmettir.

Tuzla Nakliyat firması

Tuzla Nakliyat firması ise müşterilerin eşyalarının durumuna bağlı olarak küçük çaplı araçlarla veyahut büyük çaplı araçlar ile hizmet vermektedir. Araçlar ise kapalı bir şekilde ve dış etkilerden izole olarak hazırlanmıştır. Hava şartlarına bakılmaksızın müşterilerin eşyaları bu olumsuz durumlardan etkilenmemektedir.

Taşınma sırasında müşterinin kaçıncı katta ikamet edeceği ya da taşınacağı evin kaçında katta olduğunun bir önemi yoktur. Tuzla Nakliyat’ın asansörlü nakliyat hizmeti sayesinde müşterilerin eşyalarının taşınma hizmeti oldukça kolay ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Taşınma sırasında ise kat edilecek mesafeyi ve eşyaların durumu müşteri tarafından belirtildikten daha sonra firma bir fiyat listesi belirlemektedir.

Firmamız bünyesinde alınacak olan kaliteli taşınma hizmeti müşteriyi daima memnun edecek ve makul bir fiyat üzerinden değerlendirme yapılacaktır. Evden eve yapılan nakliyatların fiyat karşılaştırılmalarının yapılmasında müşteriler fiyatlar açısından fikir sahibi olacaktır ve doğru bir anlaşma yaptığının da farkına varacaktır.

Evden eve nakliyat konusunda

Evden eve nakliyat konusunda uzman olan Tuzla Nakliyat firmamız bünyesinde aynı zamanda da ofis taşımacılığı, villa taşımacılığı, eşya depolama gibi hizmetler de sunulmaktadır. Bunun yanı sıra kurumsal taşımacılık hizmetleri de aynı kalite içerisinde müşterilere sunulmaktadır. Şehir içi ya da diğer türlü şehirlerarası nakliyat hizmeti kapsamı içerisinde firmamız bünyesinde müşterilerimizin tüm eşyaları sigorta kapsamına dahil olmaktadır. Bu sayede de alınmış olan bütün eşyalar sigorta hizmeti kapsamınca güven içerisinde tutulmaktadır. Kaliteli bir hizmet kapsamı içerisinde diğer önemli hizmetler içerisinde araçlarda bulunmaktadır. Araçlar oldukça güvenilirdir ve olumsuz etkenlere karşı dayanıklıdır.