Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Ambalajlama 5

Tuzla evden eve nakliyat Tuzla Taşımacılık alanında yaptığımız çalışmalarla dikkat çeken firmamız, daha kaliteli hizmet verebilmek için kendini geliştirmeye devam ediyor.

Nakliyat, içinde birçok hizmet dalını barındıran sektörlerden biri. Bu yüzden profesyonellik ister. Nakliyat firmaları, işini yaparken kaliteli malzemeler kullanmak, ekibinde uzman kişiler bulundurmak ve teknolojiden yararlanmak zorundadır. Aksi halde profesyonel bir hizmet veremez. Tuzla Taşımacılık olarak bunun bilincindeyiz. Bu yüzden ekibimize ve kullandığımız malzemelere dikkat ediyoruz. Teknoloji yakından takip ediyor, elimizden geldiğince ekipmanlarımızı yeniliyoruz.

Ülkemizde birbirinden farklı birçok yapı bulunuyor. Dolayısıyla tüm yapılarda aynı tarz taşıma işlemi yapılamaz. Örneğin; merdiveni dar ve asansörü bulunmayan bir apartmanın yüksek katlarına taşıma işlemi, asansör sistem ile yapılır. Bazı durumlar da vinç kullanmak gerekebilir.

Bunun dışında müstakil bir evde eşyaları taşımak zor olmayacağı için paketleme ve ambalajlama işleminden sonra araçlara eşyaların nakli kolaylıkla yapılabilir. Bu örnekler duruma göre çoğaltılabilir.

Nakliyat Hizmetimizde Çalışma Şeklimiz

Sizlere hızlı hizmet sunabilmek için web sitemiz bulunmaktadır. Hizmetlerimizden yararlanmak için web sitemizden ya da iletişim numaralarımızdan bizi aramanız gerekmektedir. Tuzla evden eve nakliyat Tuzla Taşımacılık hizmetimiz, bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren başlar. Sizlere ilk olarak almak istediğiniz hizmeti sorarız. Almak istediğiniz hizmetimiz hakkında sizlere detaylı bilgilendirme yapar ve onay isteriz.

Tuzla Taşımacılık hizmetimiz

Bilgilendirme sonrasında bizimle çalışmak isterseniz bazı kişisel bilgilerinizi istemekteyiz. Kişisel bilgiler genellikle isim, adres gibi bilgilerdir. Taşımacılık hizmetimiz için ise bulunduğunuz yerin ve taşınacağınız yerin adresini, taşınma tarihini istemekteyiz. Böylelikle ulaşımın nasıl olacağını ve nasıl hizmet sunabileceğimizi önceden planlamaktayız.

Sizden aldığımız bilgilere göre bir çalışma planı hazırlamaktayız. Nakliyat ücretini de burada belirlemekteyiz. Ardından çalışma planımızı ve ücretini sizinle paylaşmaktayız. Sizden ikinci bir onay aldıktan sonra istediğiniz tarihte nakliyat hizmetimizi yapmaktayız.

Bazı durumlarda ek ücret talep edebilmekteyiz. Ancak talep öncesinde durumu size bilgilendirmekteyiz. Ayrıca sizleri memnun edebilmek için uygun fiyat ve ödeme kolaylığı avantajı sunmaktayız.

Tuzla Taşımacılık hizmetimiz üç aşamada gerçekleşir. Bu aşamalar; ambalajlama, paketleme ve taşımadır. Eşyalarınızı özelliklere göre farklı şekillerde ambalajlar ve paketleriz. Böylelikle taşıması kolay olur. Ayrıca nakliyat sırasında eşyalara herhangi bir zarar gelmez. Bu aşamaları, iş güvenliğinin bir parçası olarak da kabul edebiliriz. Çünkü iş güvenliği bizim için çok önemlidir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Tuzla Taşımacılık olarak yıllardır profesyonel hizmet sunuyoruz. Teknolojiyi yakından takip ederek hızlı çalışmalar yapmaya çalışıyoruz. Bu çalışmalardan birisi de web sitemiz. Web sitemizde firmamız ve taşımacılık sektörü hakkında bilgiler, örnek çalışmalarımız ve iletişim bilgilerimiz bulunmaktadır. Ayrıca destek bölümü de vardır. Aklınıza takılan soruları, bizlere buradan istediğiniz zaman sorabilirsiniz.

Web sitemizi kurma amaçlarından biri, müşterilerimizin bizi yakından tanımasıydı. Böylelikle sizlerin güvenini sağlayabildik. Bu sayede taşımacılık sektöründe güvenilir ve profesyonel firmalardan biri olduk.

Diğer teknolojik çalışmalarımızdan biri de ekipmanlarımız. Bünyemizde birçok teknolojik cihaz bulunuyor. Bunun sebebi ise hızlı ve güvenilir bir hizmet sunabilmek. Teknolojik cihazlarımız sayesinde tüm yapılardan eşyalarınıza zarar vermeden nakliyat işlemi yapabiliyoruz.

İstanbul’un neresinde olduğunuz bir önemi yok. İstanbul’un tüm sokaklarına büyük bir özveriyle hizmet veriyoruz. Ayrıca gün geçtikçe çalışma ağımızı genişletiyoruz. Tek amacımız, sizlere en iyi hizmeti verebilmek. Çünkü siz, her şeyin en iyisiniz hak ediyorsunuz.

Tuzla Taşımacılık Fiyatlarımız

Tuzla Evden Eve Nakliyat Tuzla Taşımacılık alanında yaptığımız çalışmaların belirli bir fiyatlandırması yoktur. Çünkü nakliyat fiyatlarını birçok etken belirler. Bunlardan biri, adreslerden arasındaki kilometre farkıdır. İki adres arasında kilometre farkı çoksa fiyatta ona göre artacaktır.

Diğer etken ise yapılarının özellikleridir. Eski tip yapılardan nakliyat işlemi yapmak oldukça zordur. Çünkü bu yapılarda genellikle asansör yoktur ve merdivenlerden dardır. Dolayısıyla böyle yapılardan eşyaları indirmek ya da çıkarmak tehlikelidir. Ayrıca eşyalar zarar görebilir. İş güvenliğini sağlamak amacıyla eşyalar, balkondan asansör sistemiyle çıkartılır ya da sokulur. Bu da işçilik isteyen bir iştir. Dolayısıyla bu da fiyatı etkiler.