Ambalajlama 5

Güzelyalı Evden Eve Nakliyat

GÜZELYALI EVDEN EVE NAKLİYAT

Güzelyalı evden eve nakliyat müşterilerine en hızlı en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Hizmet sektöründe önemli olan hız ve kalitedir, bizler nakliyat işinde lider firma olmanın gururunu yaşamaktayız, çünkü biz işimizi iyi yapıyoruz ve müşterilerimiz hem fiyat hem de kalite konusunda sürekli bizi tercih etmektedir. Bizler 7/24 müşterilerimizin taleplerini karşılamak için gece ekibi çalıştırmaktayız. Hedefimiz sürekli ileri, güzelyalı evden eve nakliyat işini kısaca anlatmak gerekirse; yaptığımız anketler sonucunda eşyaların zarar görmesinden çok korkuyorlar, eşyalarının bir çoğunun maddiden çok manevi değeri bulunmakta olduğunu gördük, bizler de eşya taşıyacağımız zaman önce ücretsiz ekspertiz gönderiyoruz, ekspertiz bütün olumlu ve olumsuz koşulları not etmektedir.

Güzelyalı evden eve nakliyat hakkında sorular

Ev kaç oda?
Asansör var mı?
Asansör kullanımına izin var mı?
Araç ne kadar yakına gelebilir?
Gibi sorulara cevap arar ve gideceği semt veya şehir neresi koşullar nedir?

Güzelyalı Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir

Bunlara göre fiyat çalışması yapılır ardından, taşınma günü verilir, karşılıklı sözleşme yapıldıktan sonra eşyalarınız gideceği güne kadar sigortalanır, sigortanın ardından, eşyalarınız uzman ekimiz tarafından en hızlı şekilde sökülüp ambalajlanır. Güzelyalı evden eve nakliyat eşyalarınız ambalajlanırken kırılacak eşyalar, deterjanlar, gıda diye gruplara ayrılır.

Güzelyalı Evden Eve Nakliyat Paketleme Aşamaları

Gruplara ayrılan eşyalarınız kesinlikle battaniye gibi bir bez ile asla ambalajlanmaz özel ambalaj malzemeleri ile ambalajlanır. Bu malzemeler köpüklü ambalaj malzemeleridir, sebebi taşıma sırasında eşyalarınızın zarar görmemesidir, eşyalarınız araca yüklenirken veya araçtan inerken asla zarar görmez. Sökülen mobilyalarınız yerinde uzman ekibimiz tarafından montajı yapılır.