Evliyaçelebi Evden Eve Nakliyat

1996 Yılında İstanbul Tuzla merkezli kurulan firmamız nakliye ve taşımacılık hizmetini verdiği 17 sene süre zarfında kendisini sürekli geliştirmiş, hem müşteri nazarında hemde bu sektördeki diğer nakliye firmaları nazarında takdri toplamış, bulduğu ürettiği çözümlerlede sürekli takip edilen firmalardan olmuştur

Evliyaçelebi Evden Eve Nakliyat,müşterisini ve onlardan gelen görüşleri hep önemsemiş, şikayetlere ve herhangi bir olumsuzluğa karşı hep anlayışlı olmuştur. müşteriyi kazanç kapısı olarak görmeyen firmamız ufak iş büyük iş dememiş herkese hizmette aynı kaliteyi sunmuştur.

Müşterimizin memnuniyeti ve güveni işimize yansımış, personel seçiminde ve alımında kesinlikle deneyimi olan personel seçilmiş gerektiği yerde de eksik yanları gösterilmiştir.

Evliyaçelebi Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat, Evden Eve Nakliye Ve Taşımacılık sektöründe yaptığı kaliteli hizmet sonrası adını duyurmuş bugün nakliyede söz sahibi firmalar arasında başarılı bir şekilde yerini almıştır. Firmamız Kalitesini müşteri güveni ile tescillemiştir.